Dietetyka Psychologia Kontakt Cennik

Pakiet odchudzająco-prewencyjny

plaza

Zapewne trenujesz na siłowni, biegasz a może jeździsz na rowerze po to, aby zrzucić kilogramy albo wymodelować ciało. To bardzo dobrze, umiarkowany sport to zdrowie. "Sprzedam" Ci jednak pewną tajemnicę. Bez odpowiedniej diety Twoje wysiłki dadzą niewielki efekt. Tak naprawdę co najmniej połowa sukcesu bierze się z diety. Dlatego wszyscy zawodowi sportowcy lub gwiazdy ekranu, aby mieć piękną skórę i zgrabną sylwetkę, korzystają z porad najlepszych specjalistów posiadających tajemną wiedzą o żywieniu. Ty też możesz.

Mój autorski trening zmiany nawyków żywieniowych pozwala na trwałą zmianę diety, powrót do młodzieńczej sylwetki oraz wzrost zadowolenia z własnego wyglądu. W wielu przypadkach udaje się uzyskać cofnięcie się pierwszych symptomów schorzeń o podłożu autoimmunologicznym takich jak problemy skórne, bóle głowy czy stawów, co świadczy bezspornie o dietetycznych przyczynach dolegliwości.

Jakie tematy poruszamy?

Wszystkie związane z dietą i odżywianiem. Omawiany jest cykl insulinowo-glukozowy i jego wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu, w szczególności na nieprawidłowy przyrost tkanki tłuszczowej oraz na degenerację narządów wewnętrznych. Nauczę Cię także jak w gąszczu dostępnych produktów na rynku znaleźć te, które Ci pomogą, a nie zaszkodzą. Porozmawiamy również o tym, jak szkodliwe półprodukty zastąpić zdrowymi odpowiednikami w przepisach na różne dania.

Następnie uzgadniamy indywidualny plan zmian żywieniowych oraz/lub stylu życia, w tym aktywności fizycznej. Celem planu jest uzyskanie trwałej zmiany nawyków żywieniowych i utrzymanie ich, bez szkody dla Twojego samopoczucia.
 

Czy można liczyć na wsparcie?

Możesz przyjść na wizytę kontrolno-korygującą w każdym momencie, kiedy uznasz to za konieczne. W czasie wizyty ocenimy postępy w zmianie nawyków żywieniowych, a także w Twoim zdrowiu oraz samopoczuciu. Sprawdzimy czy zmiany przynoszą pożądane efekty i ewentualnie skoryguję zalecenia.

Zobacz także:

oŻywienie a choroby autoimmunologiczne

oUmów wizytę

oPlan wizyt

„Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego
najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,
jak sam może leczyć swoje choroby.”

Hipokrates

Odchudzanie Psychologia Kontakt Cennik Dietetyka fb

ACAI Poradnia dietetyczna i psychologiczna
ul. Płocka 43 # 59, 01-148 Warszawa (Wola)
Tel: +48 608 309 259, +48 601 743 236