Dietetyka Psychologia Kontakt Cennik

Czy trudno jest zmienić nawyki żywieniowe?

Zapewne słyszałaś lub słyszałeś o setkach różnych diet. Dieta cud, dieta niskotłuszczowa i dieta niskokaloryczna. Dieta Kwaśniewskiego i Kowalskiego. Dieta indywidualna ustalona przez magistra dietetyki. Być może próbowałaś lub próbowałeś zastosować się do jednej z nich. Bezskutecznie.

Zmiana nawyków żywieniowych jest jak trening. Trening Twojego całego systemu metabolicznego w celu przestawienia go na nowe, lepsze tory. Dzięki temu Twój organizm będzie silniej i sprawniej korzystał z tego co jesz. Nie będzie potrzebował przemysłowego jedzenia do osiągnięcia tych samych celów. Do zapewnienia ci zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ale ta zmiana nie nastąpi po tygodniu. Bowiem czy po pierwszej wizycie na siłowni uda ci się wycisnąć 100-kilogramową sztangę? Czy biegając pierwszy raz po długiej przerwie, pokonujesz od razu 10 kilometrów i po wszystkim czujesz się świeżo i rześko? Nie. Co więcej, bez odpowiedniego nadzoru ze strony wykwalifikowanego trenera, szybko nastąpi "przetrenowanie" organizmu. Wtedy Twoje zbuntowane ciało wygra z Twoją duszą. Porzucisz swoje starania i wrócisz do punktu wyjścia.

Wielka zmiana, drobne kroczki

Każda wielka zmiana wymaga wielu drobnych kroków. Dzięki mojemu programowi, każdy krok ku Twojemu lepszemu stylowi jedzenia będzie odbywał się pod odpowiednią kontrolą oraz w odpowiednim tempie. Gdy będzie za trudno, cofniesz się o krok do tyłu. Gdy będzie lekko, przyspieszysz. Na końcu tej drogi czeka cię nagroda. Nowa świadomość. I trwały efekt.

Śmieciowe jedzenie przestanie ci smakować. Będziesz je jeść tylko okazyjnie, w czasie rodzinnych uroczystości czy wypadów z przyjaciółmi. Twoje ciało stanie się lekkie, zdrowe i pełne życia. Zaoszczędzisz setki złotych na wizytach w salonach piękności gdyż Twoja skóra zyska blask i młodość. Niezliczone godziny, które inni spędzą w kolejkach do lekarza, Ty przeznaczysz na podróże. Którą drogę wybierzesz? Zależy to tylko od Ciebie.

Od czego zatem zacząć? Zapraszam Cię na wizytę wstępną. Dowiesz się podstawowych informacji na czym polega trening żywieniowy i ile razy będziemy musieli się zobaczyć. Aha i jeszcze jedno. Jeszcze nikt nie był nigdy niezadowolony.

oŻywienie a choroby autoimmunologiczne

oMorfiny w jedzeniu

Jeżeli nie wierzysz, że jedzenie ma wpływ na zdrowie przeczytaj tą historię:

oPan X i jego samochód

A jeżeli wierzysz:

oUmów wizytę

„Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego
najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,
jak sam może leczyć swoje choroby.”

Hipokrates

Odchudzanie Psychologia Kontakt Cennik Dietetyka fb

ACAI Poradnia dietetyczna i psychologiczna
ul. Płocka 43 # 59, 01-148 Warszawa (Wola)
Tel: +48 608 309 259, +48 601 743 236